НАШЕ ІНТИМНЕ ЖИТТЯ


Протягом життя усі ми, жінки, стикаємося з певними змінами в організмі, які часто впливають на наше звичайне інтимне життя та благополуччя, які інколи позбавляють нас задоволення, що ми отримували під час статевого акту.


Хоча емоційний стан відіграє ключову роль у появі сексуального бажання та отриманні задоволення, збереження здоров’я статевої (вульво-вагінальної) зони є дуже важливим, оскільки пов’язане із сексуальним благополуччям та задоволенням.

В тканинах вульво-вагінальної зони відбувається постійне оновлення клітин, ці тканини є чутливими до численних внутрішніх та зовнішніх факторів, здатних змінювати фізіологічне зволоження піхви. Зниження зволоженості піхви може стати причиною гострого болю під час статевого акту, що, у свою чергу, призводить до зниження бажання, а також до збільшення ризику ушкодження та інфікування статевих органів.

Виявлено, що багато факторів впливають на вульво-вагінальне здоров’я, а саме – стрес, прийом антидепресантів, довготривале користування протизаплідними засобами, вікові гормональні зміни та раптове збільшення або зниження ваги.

Естрогени є головними жіночими статевими гормонами, відповідальними, в тому числі, за регулювання нашої репродуктивної/статевої системи. Коливання рівня естрогену впливає, різними шляхами, на наш фізичний та емоційний стан, зокрема, коли наближається менопауза, переломний момент життя кожної жінки.

Низький рівень естрогену здатен знизити якість нашого статевого життя та благополуччя. В таких випадках ми відчуваємо наступні симптоми:

  • Загальне зниження зволоження (вагінальне, шкіри, очей тощо).
  • Зниження товщини та пружності вагінальних стінок та статевих губ.
  • Слабкість волосся та ламкість нігтів.
  • Тьмяна, в’яла шкіра та швидка поява зморшок.
  • Тенденція до збільшення ваги, підвищене накопичення жиру в області черева.
  • Втрата тонусу м’язів.

Дізнайся, як ЛІБІФЕМ може допомогти зберегти здорове та яскраве інтимне життя!