ІНТИМНЕ ЖИТТЯ

Протягом життя усі ми, жінки, стикаємось з певними змінами в організмі, які часто впливають на наше інтимне життя та благополуччя, які інколи позбавляють нас задоволення, яке ми отримували під час статевого акту.

 

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

ВІДГУКИ

"Сексуальне бажання у мене після вагітності майже зникло. Мені було дуже сумно, я відчувала розчарування, отже вирішила спробувати ЛІБІФЕМ. Вже через два місяці я відчула, що сексуальне бажання у мене зросло, також збільшилася зволоженість. Наразі все дуже добре, і я продовжую приймати ЛІБІФЕМ.! Це справді неймовірно: я знову бажаю свого чоловіка, і задоволення, яке я відчувала колись, повернулось. Дякую!"

Р., 33 роки

"Я почула про ЛІБІФЕМ три місяці тому, та подумала, що варто спробувати. Спочатку різницю я не відчула, але вже через місяць я почала відчувати більше задоволення під час статевого акту з моїм хлопцем, також збільшилося зволоження. Відтоді я є палкою прихильницею ЛІБІФЕМ ."

Анна Л., 39 років

"Я вирішила спробувати ЛІБІФЕМ MEHO 50+ після того, як подруга порадила мені цей засіб, оскільки я відчувала вагінальну сухість внаслідок ранньої менопаузи. Після прийому таблеток протягом трьох тижнів я відчула збільшення зволоження, моя шкіра стала менш тьмяною та сухою. Наразі я приймаю засіб протягом чотирьох місяців, і дуже задоволена, оскільки він дуже пожвавив моє сексуальне життя!"

М., 46 років

"Після того, як я почала приймати ЛІБІФЕМ MEHO 50+, я постійно розповідаю про цей засіб своїм друзям. Я відчуваю, що ЛІБІФЕМ MEHO 50+ допомог мені позбавитися від купи проблем, з якими я зіткнулася після менопаузи, і які були перешкодою моєму подружньому життю. Зникла вагінальна сухість, яка змушувала або відкласти статевий акт, або робила його таким болючим, що я постійно відмовлялась! Отже, я раджу усім жінкам почати приймати ЛІБІФЕМ MEHO 50+ , оскільки він повертає сексуальну активність, що сприяє загальному відчуттю насолоди життям"

Л., 52 роки