INTĪMĀ DZĪVE

Dzīves laikā ikviena sieviete piedzīvo dažādas izmaiņas savā ķermenī, kas bieži vien ietekmē seksuālo dzīvi un labsajūtu un samazina seksuālo baudījumu kopumā.

 

LASĪT VAIRĀK

ATSAUKSMES

"Kopš sāku lietot LIBIFEME® Meno 50+ , nespēju vien beigt par to stāstīt savām draudzenēm. Uzskatu, ka LIBIFEME® Meno 50+ ir palīdzējis atrisināt ievērojamu daļu no problēmām, ar kurām esmu saskārusies pēc menopauzes iestāšanās un kuras grāva arī manu laulības dzīvi. Tik tiešām pārsteidzoši, kā ir mainījusies maksts lubrikācija, kas iepriekš traucēja dzimumtuvībai un padarīja to tik sāpīgu, ka no tās allaž nācās atteikties! Tādēļ es iesaku visām sievietēm sākt lietot LIBIFEME® Meno 50+ , jo tas veicina mūsu seksuālo dziņu, kopumā padarot mūs laimīgākas."

L., 62 gadus veca

"Menopauze man iestājās diezgan agri un tā izraisīja maksts sausumu, tāpēc, paklausot draudzenes ieteikumam, es nolēmu pamēģināt LIBIFEME® Meno 50+ .Pēc trim nedēļām, kopš sāku lietot tabletes, manīju, ka lubrikācija ir uzlabojusies, un šķita, ka pat mana āda vairs nav tik blāva un ir labāk mitrināta. Nu jau tabletes lietoju četrus mēnešus, un tās ir tik labvēlīgi ietekmējušas manu seksualitāti un seksuālo veselību un es jūtos lieliski!"

M., 46 gadus veca

"Par LIBIFEME® pirmo reizi dzirdēju pirms trim mēnešiem un nospriedu, kas tas ir jāizmēģina. Sākumā nemanīju īpašu atšķirību, bet pēc pirmā mēneša sāku sajust vairāk baudas dzimumakta laikā ar mīļoto, kā arī jutu, ka maksts ir kļuvusi mitrinātāka. Kopš šī brīža esmu liela LIBIFEME®"cienītāja.

Anna L., 39 gadus veca

"Pēc grūtniecības mana seksuālā vēlme bija krietni samazinājusies. Biju noraizējusies un neapmierināta, tāpēc nolēmu pamēģināt LIBIFEME®. Jau pēc divu mēnešu lietošanas es sajutu, ka mana seksuālā vēlme ir atgriezusies un uzlabojusies maksts lubrikācija. Es jūtos ļoti labi un turpinu lietot LIBIFEME®. Tas ir neticami, es atkal iekāroju savu vīru un mūsu seksuālais baudījums ir atgriezies. Paldies!"

P., 33 gadus veca