INTIMNÍ ŽIVOT

V průběhu života dochází v těle ženy k mnoha změnám, které často ovlivňují zdraví a rovnováhu v intimní oblasti. Tyto změny mohou omezovat potěšení, které ženy zažívají při pohlavním styku.

 

ČTĚTE VÍCE

REFERENCE

"Moje sexuální touha byla po těhotenství velmi nízká. Byla jsem smutná a frustrovaná, a proto jsem se rozhodla zkusit LIBIFEME®. Už po 2 měsících jsem vnímala jak sexuální apetit, tak zvýšenou míru lubrikace. Nyní se cítím dobře a přípravek nadále užívám! Je to opravdu neuvěřitelné: toužím po svém manželovi a znovu si užívám potěšení. Díky!"

Petra, 33 let

"O LIBIFEME® jsem slyšela před 3 měsíci a chtěla jsem ho vyzkoušet. Poprvé jsem necítila velký rozdíl, ale po prvním měsíci jsem si začala mnohem více užívat pohlavní styk se svým přítelem a cítila jsem větší míru lubrikace. Od té doby jsem velkým fanouškem LIBIFEME®."

Anna L., 39 let

"Rozhodla jsem se vyzkoušet LIBIFEME® Meno 50+ , poté, co mi jej doporučila kamarádka, neboť jsem mívala vaginální suchost v souvislosti s časnou menopauzou. Po užívání 1 tablety denně jsem se cítila více lubrikovaná a moje pokožka byla lesklejší a zvlhčená. Nyní užívám přípravek 4 měsíce a cítím se skvěle, neboť pozitivně ovlivnil mou vitalitu v oblasti sexuality!"

Monika, 46 let

"Od té doby, co užívám LIBIFEME® Meno 50+ , nemohu o něm přestat mluvit se svými přáteli. Jak vidím, LIBIFEME® Meno 50+ mi dokázal pomoci vyřešit výraznou část problémů, které jsem měla v souvislosti s obdobím po menopauze, které mi bránily žít manželský život. Vaginální lubrikace, jejíž nedostatek mi dříve buď znemožňoval pohlavní styk nebo ho činil tak bolestivým, že jsem ho stále odkládala, je nyní úžasná! Proto radím všem ženám, aby začaly užívat LIBIFEME® Meno 50+ neboť zlepšuje sexuální aktivitu a přispívá našemu celkovému štěstí."

Lucie, 62 let